چگونه در ویندوز به طور همزمان چند تلگرام نصب کنیم؟

تلگرام


تلگرام یک نرم افزار پیام رسان پیشرفته است که علاوه بر ارسال پیام رایگان می توانید از قابلیت های دیگری نظیر ارسال عکس، فیلم، موسیقی و انواع فایل و ... بهره مند شوید. و با دوستان خود در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید.
همین قابلیت ها باعث شده که تلگرام پیام رسان محبوب ایرانی ها گردد به طوری بسیاری از صاحبان کسب و کار برای برقراری ارتباط با مشتریان خود از آن استفاده می کنند. همین امر موجب شده که این افراد بخواهند شماره تلگرام کاری خود را از تلگرام شخصی جدا کنند و احتیاج داشته باشند که بیش از یک تلگرام داشته باشند.
داشتن چندین تلگرام در سیستم عامل اندروید با نرم افزارهایی نظیر تلگرام پلاس، تلگرام نارنجی، موبوگرام ، لاگاتگرام و ... به سادگی امکان پذیر است اما در ویندوز کار به همین سادگی نیست.
در این مقاله سعی داریم روش نصب همزمان چند تلگرام در ویندوز را به شما آموزش دهیم
به چند روش می توانید به صورت همزمان چند تلگرام در ویندوز نصب کنید.


روش اول که همان روش معمولی نصب تلگرام است که شما ابتدا باید تلگرام نسخه ویندوز را دانلود کرده و پس از نصب شماره همراه اول خود را آنجا وارد کنید و پس از وارد کردن کد تاییدی که به شماره موبایلتان ارسال می شود در برنامه تلگرام این پیام رسان برای شما فعال می شود.
برای دانلود تلگرام اصلی اینجا کلیک کنید.


تلگرامبرای نصب تلگرام برای شماره موبایل سوم خود می توانید از نسخه پرتابل تلگرام استفاده کنید.
برای نصب تلگرام نسخه پورتابل اینجا کلیک کنید. 
سپس روی Portable Version For Windows کلیک کنید تا فایل نصب این نسخه از تلگرام برای شما دانلود شود.
پس از دانلود می توانید آن را به همان روش بالا نصب کنید .اما برای راه اندازی یک تلگرام دیگر باید یک نسخه وب از تلگرام را نصب کنید که دقیقا مانند تلگرام اصلی است. مراحل نصب آن هم مانند تلگرام اصلی است که پس از وارد کردن شماره موبایل دوم خود و کد کشور (ایران +98) ، و کد تاییدی که به شما می دهد، می توانید از آن تلگرام استفاده کنید.
برای نصب تلگرام نسخه وب اینجا کلیک کنید.

تلگرام

روش های دیگری نیز از قبیل افزودن افزونه تلگرام برای گوگل کروم نیز وجود دارند که می توانید از آن ها نیز استفاده کنید.
 

نظرات

نظر شما درباره این مطلب