آموزش اضافه کردن تصویر پس زمینه به ورد

اگر میخواهید تصویر لوگو یا نام سازمان خود را در پس زمینه فایل ورد خود قرار دهید این آموزش می تواند برای شما مفید باشد.

برای افزودن یک تصویر به پس زمینه ابتدا فایل ورد مورد نظر خود را باز کنید. در تب Design از قسمت Watermark گزینه Custom Watermark… را انتخاب کنید.

آموزش اضافه کردن تصویر پس زمینه به ورد


در پنجره ای که باز می شود گزینه Picture watermark را انتخاب کرده و سپس روی دکمه Select Picture کلیک کنید.
آموزش اضافه کردن تصویر پس زمینه به وردکمی صبر کنید تا پنجره ای مانند تصویر زیر برای شما باز شود. سپس روی گزینه Browse در قسمت From a file  کلیک کنید. و تصویر مورد نظر خود را از درایوهای سیستم خود انتخاب کنید.


آموزش اضافه کردن تصویر پس زمینه به ورددر قسمت Scale می توانید سایز عکس را کوچک یا بزرگ کنید. و با استفاده از گزینه washout می توانید میزان شفافیت تصویر را افزایش دهید.

آموزش اضافه کردن تصویر پس زمینه به وردبا هر تغییری که انجام می دهید می توانید روی کلید apply کلیک کرده و تغییرات خود را بدون اعمال شدن مشاهده کنید.
پس از انجام تمام تنظیمات روی کلید ok کلیک کنید.

اکنون در تمام صفحات این تصویر اضافه شده است.
اما یک روش دیگر هم وجود دارد که با استفاده از آن می توانید تصویر دلخواه خود را فقط در یک صفحه به عنوان پس زمینه قرار دهید.

ابتدا در تب Insert با استفاده گزینه Pictures تصویر مورد نظر خود را در نرم افزار ورد وارد کنید.
آموزش اضافه کردن تصویر پس زمینه به وردسپس روی تصویر کلیک کنید تا تب format ظاهر شود. سپس از تب Format با استفاده از گزینه Position تصویر خود را در وسط کادر قرار دهید .

آموزش اضافه کردن تصویر پس زمینه به وردسپس روی گزینه Text warp کلیک کرده و سپس گزینه Behind Text، را انتخاب کنید تا تصویر در پس زمینه صفحه شما قرار بگیرد.

آموزش اضافه کردن تصویر پس زمینه به وردبا استفاده از تنظیمات همین تب می توانید تغییراتی در روشنایی تصویر ایجاد کنید و حتی برای تصویر خود کادر ایجاد کنید.

آموزش اضافه کردن تصویر پس زمینه به ورد


نظرات

نظر شما درباره این مطلب